اتاق خواب هوشمند

اتاق خواب هوشمند

اتاق خواب هوشمند

با مجهز کردن اتاق خواب خود به تجهیزات هوشمند روی دیگری از زندگی با کیفیت را تجربه خواهید کرد.

انواع مختلفی از تکنولوژی وجود دارد تا صاحبان خانه بتوانند یک خانه هوشمند بسازند. تکنولوژی‌های هوشمند به پایین آمدن هزینه‌های آب و برق و … و آسایش بیشتر کمک می‌کنند. از جمله این تکنولوژی‌ها می‌توان به میز هوشمند، ساعت هوشمند مچی(نشان دهنده کیفیت خواب در طول شب و …)،کنترل نور و بلندگو از راه دور، کنترل دما و کنترل قفل‌ها توسط یک دستگاه دیجیتال اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم تا به غیر از مواردی که در بالا ذکر شد یک تکنولوژی جدید دیگر هم معرفی کنیم و آن یک ساعت هوشمند است.

شما با استفاده از این ساعت می‌توانید با صدای خودتان زنگ هشدار را برای صبح تنظیم کنید. قابلیت مهم‌تری که این ساعت دارد این است که یک صفحه نمایش 2.5 اینچی دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا به غیر از مشاهده زمان از پیام‌ها و آب و هوای آن روز با خبر شوید. این قابلیت که از خواب بیدار شوید و بدانید که بیرون چه آب و هوایی دارد می‌تواند بسیار مهم باشد چراکه می‌تواند برای اینکه چه لباسی بپوشید و یا تنظیم کنید که به کجا بروید مفید باشد. به علاوه شما می‌توانید با استفاده از این ساعت در زمانی که بخواب می‌روید کتاب صوتی و یا موسیقی پخش کنید.

به علاوه، با استفاده از صدای خودتان زمانی که روی تختان هستید می‌توانید با یکی از برنامه‌های این ساعت به راحتی برای خود پیتزا سفارش دهید.