تکنولوژی طراحی خانه در حال تغییر است

تکنولوژی طراحی خانه در حال تغییر است

تکنولوژی طراحی خانه در حال تغییر است

با ظهور تکنولوژی‌های جدید طراحی خانه‌ها و امکانات موجود در آنها دگرگون خواهد شد.

با تکنولوژی‌های نوین و کلید‌های هوشمند کلیدها در جیب و کیف شما ناپدید خواهند شد. به لطف اینترنت شما می‌توانید به راحتی همانند تصویر همه چیز را تحت کنترل خود داشته باشید.

این تکنولوژی به شما نشان می‌دهد که در یخچالتان چند عدد تخم‌مرغ باقی مانده، لیستی از خریدهای غیرضروری فراهم می‌کند و لوازم غذایی مورد نیاز را سفارش می‌دهد.

پیشرفت این تکنولوژی “نامرئی” به زودی تاثیرات شگرفی در طراحی فیزیکی خانه‌ها، ساختمان‌ها و امکانات داخل آنها خواهد داشت. این تغییرات در آینده بسیار بیشتر خواهد بود و طراحان و صاحب‌خانه‌ها خیلی بیشتر به این تکنولوژی اهمیت خواهند داد.

آنچه که هیجان طراحان و صاحب‌خانه‌ها را در استفاده از این سیستم بالا می‌برد، قابلیت طراحی‌های جدید با این سیستم و بالا رفتن پتانسیل‌های خانه در کاهش انرژی مصرفی است.

این تکنولوژی وسایل هوشمند خانه را توسط یک رابط به یکدیگر متصل می‌کند. به همین دلیل این تکنولوژی‌های هوشمند از تغییرات دما گرفته تا میزان روشنایی را به صورت خودکار و بدون دخالت انسان انجام می‌دهد، به طوری که برای ما قابل مشاهده نباشد. با یاری این تکنولوژی‌ها ترموستات در ده سال آینده ناپدید خواهد شد.