شرکت توسعه ساختمانی پارسیان

…………………………
شركت توسعه ساختمانی پارسیان در تاریخ 1383/12/25 ، با هدف ورود به كليه حوزه هاي مرتبط با بخش ساختمان از جمله سرمايه گذاري، مشــاوره، نظــارت، طراحي، مشاركت، ساخت و بهره‌برداری انواع پـروژه‌هاي ساختماني  به ثــبت رسـيده و از ابتدای سال 1384 رسـالت خود را بطور جدي آغاز نموده است. اين شركت هم اكنون با سرمايه ثبت شده 100 ميليـــارد ريال موفق به اجرای 33 پروژه ساختمانی در حوزه‌های گوناگون و همچنین طراحی و بازسازی 138 شعبه بانک پارسیان گردیده است و با احتساب پروژه‌های جاری شرکت، سابقه انجام نزدیک به 1,800,000 مترمربع ساخت و ساز را در کارنامه خود دارد.
parsian-aboutUs

شرکت توسعه ساختمانی پارسیان

…………………………
شركت توسعه ساختمانی پارسیان در تاریخ 1383/12/25 ، با هدف ورود به كليه حوزه هاي مرتبط با بخش ساختمان از جمله سرمايه گذاري، مشــاوره، نظــارت، طراحي، مشاركت، ساخت و بهره‌برداری انواع پـروژه‌هاي ساختماني به ثــبت رسـيده و از ابتدای سال 1384 رسـالت خود را بطور جدي آغاز نموده است. اين شركت هم اكنون با سرمايه ثبت شده 100 ميليـــارد ريال موفق به اجرای 33 پروژه ساختمانی در حوزه‌های گوناگون و همچنین طراحی و بازسازی 138 شعبه بانک پارسیان گردیده است و با احتساب پروژه‌های جاری شرکت، سابقه انجام نزدیک به 1,800,000 مترمربع ساخت و ساز را در کارنامه خود دارد.
aboutUsFinal

چشم انداز شرکت

قرار است زمان با همه گامهای بلندش، ورای ما باشد. افق نگاه صنعتگران ساختمان کشور، رو به ما باشد. اعتبارسهم عظیمی از طراحی های بی بدیل وسازه های کم نظیر، نشانی از ما باشد. رتبه و جایگاه بزرگترین برندهای ساخت وساز کشور، کنار ما باشد. شاخص و مقیاس بالاترین کیفیت در عمران و آبادانی، از آن ما باشد. قرار است طراحی ، معماری ، ساخت و بهره گیری از بروزترین فناوریهای رو به رشد با ویژگیهای فنی، مهندسی منحصر به فرد، در صنعت عظیم و حیاتی ساختمان، در گستره ملی و منطقه ای درخشش برند ما باشد.

ماموریت شرکت

شرکت توسعه ساختمانی پارسیان همگام و در کنار خانواده عظیم و بالنده بانک پارسیان، از تمامت ایده های نوین، طرحهای بدیع، خلاقیتهای درون و برون سازمانی و فن آوریهای روزآمد بهره می جوید تا با پایش مستمر عوامل توسعه کیفیت خدمات، پروژه های عظیم و ارزنده عمرانی و ساختمانی در سراسر کشور با کیفیتی سرآمد و بهای مناسب را خلق و از این طریق نگاه متقاضیان ابنیه های لوکس، متوسط و اقتصادی را جذب و ارتباط خود را با آنان هر روز عمیق تر و ناگسستنی تر نماید. در این مسیر تا رسیدن به خلق ارزش برای سهامداران از اشتیاق، تخصص و دانش متعالی تیمهای حرفه ای بالاترین بهره را گرفته و با آراستن چهره شهرهای کشور به ابنیه های مستحکم، ارزنده و منطبق با استانداردهای جهانی، دین خود را به دولت و مردم ادا می نماید.